Type 191-1 Nieuwe Bajonet
€66.35Type 191-1 New Bayonet Totale lengte: 310mm Lemmetlengte: 180mm Lemmetbreedte: 35mm Lemmetdikte: 6mm Lemmetoppervlak: Gray Titanium Coating Lemmetmateriaal: 9CR18mov Handgreep: ABS Engineering Material Lemmetgewicht: 380g Schedegewicht: 230g
Spaanse Jungle King nr. 1 – Zilver, Zwart
€61.90
silver Spaanse jungle king nr. 1 – zilver, zwart meslengte: 36cm lemmetlengte: 20.5cm lemmetdikte: 0.45cm materiaal: 440 hardheid: 54 totaalgewicht: ca. 900g
Actieve bajonetten van de U.S. Navy SEALs
€61.41Actieve bajonetten van de U.S. Navy SEALs Lemmetmateriaal: 1095 hoog koolstofstaal Handgreepmateriaal: kunststof Coating: fosfaat matte coating Totale lengte: ca. 29cm Lemmetlengte: ca. 15.8cm Lemmetdikte: 0.55cm Hardheid: 57-58HRC Gewicht: ca. 435g Schede: tactische K-schede Materiaal: hoog chroomlegering roestvrij staal. Net als de Chinese Type 95 bajonet heeft deze multifunctionele bajonet meerdere functies waaronder snijden, zagen, vijlen en hakken. Wanneer gemonteerd op een geweer kan hij worden gebruikt voor bajonetgevechten. Vanwege de eisen voor bajonetgebruik moet hij slijtvast, sterk en roestvrij zijn in vochtige klimaten.
Schiet- en boogschietuitrusting legeringboog rechtstrekboog buitenboog niet-recurveboog
€50.64Schiet- en boogschietuitrusting legeringboog rechtstrekboog buitenboog niet-recurveboog
Recurveboog en pijlenset schieten buitensport legering verstelbare rechtstrekboog schilderachtig gebied vissen competitie professionele instap
€50.55
A
B Recurveboog en pijlenset schieten buitensport legering verstelbare rechtstrekboog schilderachtig gebied vissen competitie professionele instap
Boogschietuitrusting richtboog en pijl jachtboog sporten buiten katapultboog en pijl beginners
€47.88Boogschietuitrusting richtboog en pijl jachtboog sporten buiten katapultboog en pijl beginners
Links- en rechtshandige dubbele pijlenstandaard rechte boog recurveboog en pijl sporten volwassen buitenwedstrijd
€46.10
A
B
C
D Links- en rechtshandige dubbele pijlenstandaard rechte boog recurveboog en pijl sporten volwassen buitenwedstrijd
Traditionele nieuwe zuignapboog en pijl ouder-kind buiten concurrerend park recurveboog boogschietset
€44.33
A
B
C Traditionele nieuwe zuignapboog en pijl ouder-kind buiten concurrerend park recurveboog boogschietset
Recurveboog schietsport volwassen professioneel boogschieten jeugd buiten competitieve boog wapenset
€45.21 – €55.88
A
B
C
D
E Recurveboog schietsport volwassen professioneel boogschieten jeugd buiten competitieve boog wapenset
Rechte boog hars recurveboog hars compoundboog boogschieten traditionele boog en pijl volwassen jacht professionele pijl
€45.21Rechte boog hars recurveboog hars compoundboog boogschieten traditionele boog en pijl volwassen jacht professionele pijl
Recurveboog schilderachtig gebied boogschiethal buiten schieten boogschietsport fitnessapparatuur metalen instapmodel recurveboog
€50.55
A
B
C
D
E Recurveboog schilderachtig gebied boogschiethal buiten schieten boogschietsport fitnessapparatuur metalen instapmodel recurveboog
Boog- en pijlenuitrusting Benyue recurveboog dubbele pijlensteun kan voor beide handen worden gebruikt
€47.88Boog- en pijlenuitrusting Benyue recurveboog dubbele pijlensteun kan voor beide handen worden gebruikt
All-in-one recurve traditionele boog boogschieten compound recurveboog competitief schieten
€46.10All-in-one recurve traditionele boog boogschieten compound recurveboog competitief schieten
Traditioneel jacht- en schietvispak buitensport buitenboog gebogen compound kleine boog rechtstrekboog en pijl sporten
€47.88Traditioneel jacht- en schietvispak buitensport buitenboog gebogen compound kleine boog rechtstrekboog en pijl sporten
Zwart pythonpatroon traditionele boog en pijl traditioneel boogschieten boog en pijl antiek antiek recurveboog buitenboog en pijl
€47.88Zwart pythonpatroon traditionele boog en pijl traditioneel boogschieten boog en pijl antiek antiek recurveboog buitenboog en pijl
Chiyuan instapmodel antieke traditionele boog geïntegreerde glas recurve boog outdoor schilderachtige bergvilla rijdboog
€50.55Chiyuan instapmodel antieke traditionele boog geïntegreerde glas recurve boog outdoor schilderachtige bergvilla rijdboog
Boog en pijl schietwedstrijd Qing-dynastie boog retro uitrusting houten antieke set veld rekwisieten competitieve traditionele antieke boogschieterij
€47.88
A
B
C
D
E Boog en pijl schietwedstrijd Qing-dynastie boog retro uitrusting houten antieke set veld rekwisieten competitieve traditionele antieke boogschieterij
Houten handvat recurveboog schilderachtig gebied boog en pijl boogschieten split entry boog glasvezel straight pull boog
€45.21Houten handvat recurveboog schilderachtig gebied boog en pijl boogschieten split entry boog glasvezel straight pull boog